EE

 / 

SK

 / 

RU

 / 

EN

 / 

DE

 / 

CZ

Corporate social responsibility   facebook   youtube

 
 

Automatické kotle

Automatické kotle na černé uhlí H8-C

Automatické kotle řady H8-C jsou určeny pro spalování černého uhlí. Automatické kotle na uhlí jsou vhodné pro uživatele, kteří chtějí mít nízké náklady na vytápění, ušetřit čas věnovaný obsluze kotle s ručním přikládáním. Automatické kotle na černé uhlí H8-C lze díky minimálním rozměrům umístit i do velmi malých kotelen.

      

 

 

 

 
VÍCE
 
 

Automatické kotle na uhlí a pelety H8-AP

Automatické kotle se zásobníkem řady H8-AP jsou určeny pro spalování hnědého uhlí i pelet. Automatický kotel je vhodný pro uživatele, kteří chtějí mít nízké náklady na vytápění, ušetřit čas věnovaný obsluze kotle s ručním přikládáním a zároveň můžete využít až 75% z dotačního programu na tento automatický kotel se zásobníkem. Automatického kotle lze umístit i do velmi malých kotelen bez nutnosti doplňování paliva až 3 dny v zimním období.

 
VÍCE
 
 

Automatické kotle na hnědé uhlí H8-A

Automatické kotle na uhlí řady H8-A jsou určeny pro spalování hnědého uhlí. Automatický kotel je vhodný pro uživatele, kteří chtějí mít nízké náklady na vytápění, ušetřit čas věnovaný obsluze kotle s ručním přikládáním. Automatické kotle na uhlí H8-A lze díky minimálním rozměrům umístit i do velmi malých kotelen.

      

 

 
VÍCE
 
 
 
 

Kontaktní údaje

Zašovská 750
Valašské Meziříčí
757 01

+420 571 675 240
sales@opop.cz

 

Odkazy

Produkty
Ceníky
Zákaznická podpora
Dokumentace
Prodejny
Servis, montáž
Pro partnery
O nás
Kontakt

 

Rychlý kontakt

 

 
 
 

code
 
 

 

Copyright © 2017, OPOP.CZ