Ovládání automatického kotle na tuhá paliva mobilem? Samozřejmě.

Ovládání automatického kotle na tuhá paliva mobilem? Samozřejmě.

Automatické kotle na tuhá paliva se dají ovládat s přehledem na dálku. Především u automatických kotlů na pelety je užívání velmi pohodlné. Pouze si navolíte vhodnou teplotu jakou chcete mít doma a kotel se sám spouští podle vašeho zadání.

O aplikaci e-modul

Každý náš automatický kotel je možné propojit aplikací e-modul, kterou si můžete nastavit na desktopu i v mobilu. V ní vidíte všechny parametry kotle jako například nastavená teplota v místnosti vs. skutečná teplota v místnosti, nastavená teplota topné vody vs. skutečná teplota topné vody. Najdete v ní ale i grafy, jak se tyto parametry vyvíjí. Na dálku parametry můžete samozřejmě měnit.

Pokud se ptáte, jak roztopíte kotel na pelety? I ten jednoduše, dálkovým ovládání kotle přes mobil nebo přes internet, stačí jen zvýšit chtěnou teplotu v místnosti a kotel si bude přesně temperovat.

Servis kotle na dálku? Samozřejmě.

Velká výhoda aplikace je, že když do ní dáte přístup technikovi, může vám regulovat nejen ovládání kotle na dálku. Technik může takto opravovat kotle po celém světě a sedět v klidu doma. To šetří čas a tím peníze. Například máte nové pelety, které mají jinou velikost, než vaše původní a do hořáku jich najednou padá málo, a tak máte doma zimu. Technik se připojí do vaší aplikace a nastaví, aby jich padalo více.

Nebo si omylem nastavíte, že kompresorové čištění má čistit hořák co 3 minuty, a tak než v hořáku dojde k zapálení ohně, už vám ho čištění sfoukne. Takové detaily technik všechny vidí. V aplikaci najde, jestli zapaluje, jak často zapaluje, atd. Potřebné parametry upraví a třeba vám poradí, co si přímo u kotle upravit, aby fungoval správně.

Jak na to

Standardně uživatelé mají jeden termostat v obývacím pokoji, ale je možné si k radiátorům přikoupit hlavice ventilu, čidla a modul, který budou systém přes wifi řídit. Tak si nastavíte do každého pokoje specifickou teplotu. V domě budete mít přijemněji a navíc budete šetřit za energii. Pokud byste měli o systém zájem, najdete příslušenství v našem ceníku nebo nám jednoduše zavolejte. Domluvte se s montážní firmou, která vám produkty objedná a nainstaluje.

Jak vypadá aplikace

Image removed.

Na obrázku vidíte hlavní obrazovku aplikace. Vy u jednotlivých čtverečků v pravém dolním rohu můžete měnit teploty. V dalších záložkách se můžete dívat do statistiky. Ostatní záložky doporučujete nechat na odborníky. Pokud budete chtít s aplikací konkrétně poradit, ozvěte se nám na číslo 571 675 252.