Ovládání automatického kotle na tuhá paliva mobilem? Samozřejmě

Automatické kotle na tuhá paliva se dají ovládat s přehledem na dálku. Především u automatických kotlů na pelety je užívání velmi pohodlné. Pouze si navolíte vhodnou teplotu, jakou chcete mít doma, a kotel se sám spouští podle vašeho zadání.

Ovládání automatického kotle na tuhá paliva mobilem? Samozřejmě

O aplikaci e‑modul

Každý automatický kotel od OPOP je možné propojit aplikací e‑modul, kterou si můžete nastavit na počítači i v mobilu. V ní vidíte všechny parametry kotle, jako je například nastavená teplota v místnosti vs. skutečná teplota v místnosti, nastavená teplota topné vody vs. skutečná teplota topné vody. Najdete v ní i grafy, jak se tyto parametry vyvíjí. Na dálku můžete nastavení samozřejmě měnit. 

Pokud se ptáte, jak roztopíte kotel na pelety, máme pro vás dobrou zprávu. Jde to jednoduše, dálkovým ovládáním kotle přes mobil nebo přes internet. Stačí jen změnit požadovanou teplotu v místnosti a kotel si bude přesně temperovat.

Servis kotle na dálku? Bez problémů

Velká výhoda aplikace je, že když do ní dáte přístup technikovi, může regulovat nejen ovládání kotle na dálku. Technik může opravovat kotle po celém světě a sedět u toho v kanceláři. To šetří čas i peníze. Představte si, že máte nové pelety, které mají jinou velikost než původní, a do hořáku jich najednou padá málo. Technik se vzdáleně připojí do nastavení vašeho peletového kotle a změní parametry. Rychle a online.

Nebo si omylem nastavíte kompresorové čištění, které bude čistit hořák každé tři minuty. A tak než v hořáku dojde k zapálení ohně, už ho čištění sfoukne. Takové detaily technik snadno odhalí. Potřebné parametry upraví a navíc vám poradí, co si přímo u kotle upravit, aby fungoval co nejlépe.

Jak na to

Standardně mají uživatelé jeden termostat v obývacím pokoji, ale je možné si k radiátorům přikoupit hlavice ventilu, čidla a modul, který bude systém přes Wi-Fi řídit. Poté si snadno nastavíte v každém pokoji specifickou teplotu. V domě budete mít příjemněji a navíc ušetříte za energii. 

Pokud máte o systém zájem, najdete příslušenství v našem ceníku nebo nám jednoduše zavolejte. Poté se domluvíte s montážní firmou, která vám produkty objedná a nainstaluje.

Jak vypadá aplikace

Jak vypadá aplikace

Na obrázku vidíte hlavní obrazovku aplikace pro vzdálený přístup. U jednotlivých sekcí můžete měnit teploty a v dalších záložkách vidíte statistiky. Ostatní záložky doporučujeme nechat na odborníky. 

Pokud budete chtít s aplikací konkrétně poradit, ozvěte se nám na telefonní číslo 571 675 252.