Jaké jsou velikosti kotlů OPOP

Kotle na tuhá paliva společnosti OPOP mají malé rozměry. Abychom vám usnadnili procházení všemi kategoriemi, vytvořili jsme pro vás tabulku se čtyřmi nejmenšími.

 

 

 

 

Jaké jsou velikosti kotlů OPOP

Jak si vybrat správný rozměr

Do malých prostorů jsou oblíbené naše kotle Biopel, Biopel MINI, Biopel Tower a typ H4 EKO‑D. V tabulce níže najdete velikost kotle a také velikost nejprodávanější násypky.

velikost kotle
Srovnávací tabulka velikostí a názorný obrázek velikosti kotlů.

Které palivo zabírá nejméně místa

Pokud bojujete i s malým prostorem na palivo, máme pro vás pár rad o každém typu vytápění.

  • Na sezónu potřebujete do rodinného domu zhruba 4 a půl tuny pelet.
  • Palivové dřevo, které pokácíte, musíte nechat minimálně dva roky sušit, než ho dáte do kotle. Mokré dřevo totiž ničí kotel zevnitř. Uložení dřeva klade jisté nároky na prostor na palivo.
  • Na uhlí potřebujete vždy samostatnou místnost nebo jej můžete skladovat v kotelně.

Kdo je společnost OPOP

Jsme česká firma z Valašského Meziříčí, která vyrábí kotle na tuhá paliva už od roku 1959.  Naše kotle jsou vysoce účinné, pohodlné na užívání a je na ně spoleh. Navíc díky široké síti montážních a servisních firem, se dá každý problém s kotlem rychle vyřešit. 


Rozměry dalších řad našich kotlů jsou v jednotlivých detailech produktu. Pokud se ale nechcete probírat záplavou kotlů, navštivte některou z našich vzorkoven nebo se nám ozvěte a my vám poradíme nejen s výpočtem velikosti kotle.