Můžu používat kotel na topení i ohřev vody?

Všechny OPOP kotle můžete použít na vytápění i na ohřev teplé vody v kohoutku. Jestli funkci ohřevu vody využijete záleží jen na vás. Snadno si vše nastavíte.

Můžu používat kotel na topení i ohřev vody?

Způsoby ohřevu vody

Ve své domácnosti můžete ohřívat teplou vodu mnoha způsoby, například plynem, elektřinou, soláry nebo kotlem na tuhá paliva. Při instalaci kotle OPOP vám montážní firma nastaví kotel podle vašich přání a může ohřívat i vodu na koupání.

Letní a zimní režim

Automatické kotle OPOP mají letní a zimní režim, až počasí umožní, pouze nastavíte na letní režim a budete ohřívat pouze vodu na koupání. 

Jaký kotel vybrat

Při výběru kotle na tuhá paliva se rozhodujte podle paliva, výkonu kotle, ceny, stupně automatizace, který chcete, dostupnosti montážní firmyznačky. Je nutné myslet i na kvalitní servisní a montážní síť, protože je nutné, aby kotel zapojil odborník.

Kotel pouze na ohřev teplé vody

Pokud uvažujete pouze o ohřevu teplé vody, máme v nabídce 2 lázeňská kamna. Jedná se o kamna na ohřev vody na dřevo, která velmi rychle načerpanou vodu ohřejí a zároveň vytopí i menší místnost, proto si lázeňská kamna kupují zákazníci do malých domků nebo svých chat.