EE

 / 

SK

 / 

RU

 / 

EN

 / 

DE

 / 

CZ

Corporate social responsibility   facebook   youtube

 
 

Kotle na dřevo

KOTLE NA DŘEVO H4EKO-D

Účinné zplynovací kotle na dřevo H4EKO-D jsou novinkou na trhu. Mají shodné připojovací rozměry jako kotle řady H412,418 a H424. Velká násypná šachta umožňuje spalovat velký objem paliva a zaručuje tak dlouhou dobu hoření. Kotel s novou řídící jednotkou řeší ovládání celého otopného systému. Kotle na dřevo řady H4EKO-D zaručují uživatelům jedny z nejnižších nákladů na vytápění a navíc splňují požadavek jednoduchého a úsporného tepelného zdroje s minimální časovou obslužností a efektivním využitím paliva.

                                            

 
VÍCE
 
 

KOTLE NA DŘEVO ECOMAX PLUS

Účinné zplynovací kotle na dřevo Ecomax s velkou násypkou šachtou jsou představitelem moderního vytápění velkými kusy dřeva. Kotel s novou řídící jednotkou řeší ovládání celého otopného systému včetně zařízení. Ovládá 1 směšovací ventil a 3 různá čerpadla. Kotle na dřevo splňují požadavek jednoduchého a úsporného tepelného zdroje s minimální časovou obslužností a efektivním využitím paliva. Kotel na dřevo Ecomax s výkonem 50 je navíc dotován.

 
VÍCE
 
 

KOTLE NA DŘEVO ECOMAX

Účinné zplyňovací kotle na dřevo Ecomax s velkou násypkou šachtou jsou představitelem moderního vytápění velkými kusy dřeva. Kotel s novou řídící jednotkou reguluje teplotu kotle, otáčky ventilátoru a je schona ovládat až 2 oběhová čerpadla. Kotle na dřevo splňují požadavek jednoduchého a úsporného tepelného zdroje s minimální časovou obslužností a efektivním využitím paliva. Kotel na dřevo Ecomax s výkonem 50 je navíc dotován.

 
VÍCE
 
 
 
 

Kontaktní údaje

Zašovská 750
Valašské Meziříčí
757 01

+420 571 675 240
sales@opop.cz

 

Odkazy

Produkty
Ceníky
Prodejny
Servis, montáž
Pro partnery
O nás
Kontakty

 

Rychlý kontakt

 

 
 
 

code
 
 

 

Copyright © 2017, OPOP.CZ